Do 30. 4. 2016 se podávají přihlášky k doktorskému studiu (viz web lfp.cuni.cz). Naše laboratoř nabízí téma NK buňky u hematologických malignit – poruchy funkce NK buněk a mechanizmy úniku leukemických buněk. Školitelem je MUDr. Monika Holubová, Ph.D. Více v příloze.

Číst dál...

Přijďte se se vzdělat - od astronomie a fyziky až po potravinové doplňky. A reprodukční medicína nebude chybět! Kdy: 16. 4. 2016, Kde: v Praze, Karolinum, Ovocný trh 3.

Číst dál...

Čtěte témata reprodukční medicíny na serveru Osel.cz

Číst dál...

Máte-li zájem o studium reprodukční medicíny - mechanizmy oplození, embryonálního vývoje a epigenetických regulací těchto procesů, přijďte navštívit Laboratoř Reprodukční Medicíny Biomedicínského Centra v Plzni. Budeme se na Vás těšit!

Honza Nevoral a kolegové

 

Číst dál...

Prof. MUDr. Martin Matějovič, Ph.D. byl vyzván k vedení jednoho z 5-ti mezinárodních panelů expertů za účasti zástupců NIH, FDA a KHI (Kidney Health Initiative) v rámci prestižní konsensuální konference ADQI (Acute Dialysis Quality Initiative).

Číst dál... Aktualizováno

Ve dnech 23. a 25. listopadu se v prostorách Biomedicínského centra naší Lékařské fakulty uskutečnil volitelný předmět „Chirurgické šití“.

Číst dál... Aktualizováno

Tým Laboratoře nádorové biologie získal ocenění za nejlepší posterovou prezentaci na mezinárodní konferenci NGS 2015 Sheffield, věnované využití moderních metod sekvenace nukleových kyselin v medicínském výzkumu.

Číst dál... Aktualizováno

V červenci proběhla v prostorách Biomedicínského centra LF UK v Plzni dvoutýdenní Letní škola experimentální chirurgie, která byla za účasti děkana lékařské fakulty zakončena 17.7.2015 na plzeňské radnici slavnostním předáním certifikátů 24 úspěšným účastníkům.

Číst dál... Aktualizováno

V rámci česko-japonského projektu Kontakt II pořádá Laboratoř studia interakcí buněk s materiálem Biomedicínského centra dne 11. 9. 2015 jednodenní workshop Nanočástice pro bio-aplikace.

Číst dál... Aktualizováno

Kontakt

Univerzita Karlova
Lékařská fakulta v Plzni
Biomedicínské centrum

alej Svobody 1655/76
323 00 Plzeň – Severní Předměstí

T: +420 377 593 810
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Login

Log in to your account or Vytvořit účet