Studium

Pregraduální studenti

Lékařská fakulta UK v Plzni využije výzkumnou základnu Biomedicínského centra k tomu, aby podpořila a rozšířila výuku svých studentů. Výzkumní pracovníci centra se podílejí svou pedagogickou činností na magisterských studijních programech fakulty, sledují v průběhu studia nadějné a talentované studenty s předpoklady pro výzkumnou práci a prostřednictvím SVOČ je zapojují do výzkumných programů centra. Studenti spolupracující při řešení výzkumných záměrů centra mají možnost využívat jeho moderní infrastrukturu, seznámí se s nejmodernějšími terapeutickými a diagnostickými postupy, s vědeckou metodologií a postupem při vývoji nových konceptů.
Po přechodu na plný provoz centrum nabídne studentům volitelné předměty, které budou korespondovat s jeho zaměřením a jejichž výuku zajistí zkušení výzkumní pracovníci centra.

Postgraduální studenti

Centrum nabízí doktorské studijní programy v biomedicínských oborech v přímé návaznosti na výzkumné programy centra s využitím nejmodernější infrastruktury a v interdisciplinárních týmech. Studenti doktorského studijního programu tvoří zhruba čtvrtinu výzkumného týmu centra.
Doktorské studium probíhá na Lékařské fakultě UK v Plzni dle podmínek uvedených zde.

Aktuální témata doktorského studijního programu 2019/20

Kontakt

Univerzita Karlova
Lékařská fakulta v Plzni
Biomedicínské centrum

alej Svobody 1655/76
323 00 Plzeň – Severní Předměstí

T: +420 377 593 810
E: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Login

Log in to your account or Vytvořit účet